Sedan v Laval                           1                      1,75   stawka  3/10
ADO Den Haag v FC Twente        2                     dnb 1,40    5/10

laczny kurs 3,332
mozna probowac zagrac to na jednym kuponie za stawke max 4/10

i tak zabawowo bardziej 2 remisy na jednym kuponie za smieszna stawke

astra polinesi  vs rapid buccaresti           x   3,0  chyba czesciej zaczne grac remisy , reggina vs novarra niewiele brakło i tez by było na zielono :D
reggina vs novarra                                x    2,70

stawka 1/10

w moim przypadku 100 zł %-) moze wejdzie a jak nie wejdze to h

4 komentarze:

1. Hej.Dobrze,że wróciłeś.Bałem się,że po wtopie EASTWOOD VS STALY BRIDGE zakończyłeś karierę.Na szczęście wróciłeś i to od razu w całkiem niezłym stylu.Boli mnie tylko te 2:2 Basala,ale cóż ...
    Mam prośbę jeszcze do Ciebie.Gdybyś mógł podczas wpisywania typów pisać jaką stawką grasz (tj dzisiaj) :)
    Życzę PrzeZajebistych Świąt :)

OdpowiedzUsuń
  2. Siemasz , tzn masz tam stawki :D obok typu jest stawka od 1 do 10

np 1 to 10 zł a 10 to 100zł , zalezy jaki masz budżet . wzajemnie spoko świąt , duzo zdrowka i kapustki :-D
    pozdro

3. a z tym bazyleą to w oogole szkoda gadc :D masakra nigdy juz ich nie zagram hehe

4. Hej.Właśnie chodziło mi,żebyś pisał o stawkach tj dzisiaj,bo np w meczu Neuchatel Xamax - FC Basel stawki nie było (na szczęście zagrałem za 1/10)

Póki co Sedan wygrywa.Oby dotrwali.A jak już mają zremisować to niech to zrobią w 60 minucie,a nie w 90,bo nic tak nie boli jak gol minutę przed końcem :P